dec
5

:::Commandante:::

A kari bajnokság legutóbbi fordulójában a Kofola ismét győzelmet aratott! Az ellenfél az utolsó helyen álló Kőbi Team volt. Csapatunk két csereemberrel és egy szurkolóval (Judit) állt fel. A kaput ismét Kiss Cs. védte. Sérüléséből felépülve újra köztünk volt Furák Zoli is.

A csapatok dolgát nehezítette a meccs közben folyamatosan szemerkélő eső. Ez a körülmény szerencsére az ellenfelet lepte meg jobban. A csúszós talajon több volt a rossz passz és indítás. Sokáig kiegyenlített küzdelem folyt a pályán, azonban Marossy pazar szabadrúgásgólja megtörte a jeget. A kapufáról a hálóba pattanó labdával a Kofola megszerezte a vezetést (1-0). A szünetig nem változott az eredmény. A második játékrészben hasonló játékot láthatott a lelkes â01Enézőseregâ01D. A Kofola komolyabb megerőltetés nélkül hozta a kötelezőt és Furák góljával végül magabiztosan nyerte meg a mérkőzést. A végeredmény: Kofola-Kőbi Team 2-0 (1-0). Csapatunk ezzel a győzelemmel nagy lépést tett a negyedik hely megszerzése felé. Az utolsó játéknapon két mérkőzést játszó Kofolának jobb gólkülönbségének köszönhetően elég egy pontot szereznie a felsőházi rájátszást érő negyedik hely megtartásához. Hajrá Kofola!