20
:::nándibá:::
Zalagyöngye - Fc Sör 5:0
gól: Kapi (2), szabód (3)

Megint győztünk, méghozzá a vártnál könnyebben: közepes játékkal, de különösebb megerőltetés nélkül. Ellenfelünkről már a múltkori találkozásunk során nyílvánvalóvá vált, hogy a fair-playt nem szívesen alkalmazza, és bizony ez így volt ezúttal is. 1-0-ig még úgy-ahogy tartották magukat (veszélyes támadást hálistennek nem  vezettek), ekkor viszont a bíró 2 percre lezavarta a sorozatosan felesleges szabálytalanságokat elkövető balhátvédjüket. Utána gyorsan 3-0, majd az ellenfél teljes szétesése után alakult ki a fenntebb látható végeredmény. A mérkőzést a két csapat játékosai közötti felvilágosult eszmecsere követte, változatos témákban.
Jövő héten rangadó a Kofola ellen!

Színvallás a kép kapcsán: e sorok szerzője a sötétbőrű srácnak drukkol, és reméli, hogy a képen látható cselt sikerült sípcsonttörés nélkül véghezvinni. Az fc sör játékosai nyilván a katonának és a lábtörésnek, de ez már egy másik történet.