17
:::Kalina:::
Zalagyöngye - TKO 3:2
A TKO a B-liga legkorrektebb csapata, hármat rúgtak, mi csak kettőt.

Végül mégis elmentem, mert szóltak a többiek, hogy gáz van, így teljes csapattal álltunk ki - csere nélkül. Az első félidő programja rendszerint az volt, hogy Gergő megkapta a labdát, levette, csel-csel-lövés, vagy csel-csel-passz. Néhányszor mi is megiramodtunk, főleg Sanyi, főleg szélen.

Előbb a TKO veszélyeztetett (ki más, mint Barna), de Kalli ezúttal dőléssel és nem vetődéssel kitenyerelte. Azután támadásaink gyümölcse beérett, talán szöglet után középre húztam, és a jobb felsőbe szánt labdám egyenesen középre ment hét méteres kötényt okozva a kapusnak (aki a jobb felsőbe egyébként simán odaért volna). 1-0
Félidőben Gergő lelépett, és a TKO is átállt 4+1re (Laci szólt vmi olyasmit, hogy Mátét mindannyian megdugjuk). Nekik így 2 cseréjük volt, támadtak is, és meg is kaptuk a szokásos kapu előtti tumultusból születő gólt (mert hát ugye Kalli csak ilyet kap). 1-1
Aztán kaptunk még egyet, az asszem nem tumultusból lett. De valószínűleg mégis, mert Kalli csak olyat kap. 1-2
Új-Zélandról visszatérő menedzserünk hiába melegedett bele egyre jobban a játékba, Sanyi nekem szánt passzát az ellenfél Csabija kapáslövéssel, hat méterről a bal alsóba küldte, Kalli csak nézni tudta a labdát. De ő ugye ilyen gólt nem kap, vagyis ez öngól volt. 2-2
A TKO korrketségét már mi szégyelltük, de azért Laci egy Kakához méltó szóló után a bal alsó felé küldte a labdát, ami a kapufáról be is pattant. 3-2